Witaj na naszej stronie

Nasz związek skupia wokół siebie ludzi, którzy amatorsko i zawodowo zajmują się żeglarstwem. Jeśli chciałbyś rozpocząć swoją przygodę z żeglarstwem, lub pogłębić wiedzę i umiejętności to chętnie służymy pomocą. Zadzwoń lub napisz do nas.

Warsztaty Nawigacyjne

25-26 kwietnia w Bełchatowie

 

 

Informujemy, że w dniach 25-26 kwietnia rusza kolejna edycja warsztatów nawigacyjnych.

Szkolenie jest skierowane do wszystkich żeglarzy pragnących poznać i pogłębić tajniki nawigacji morskiej. Szczególny nacisk kładziemy na zajęcia praktyczne. Dotyczy to zarówno pracy na mapach jak i obsługi programów nawigacyjnych.

Zajęcia praktyczne na mapach prowadzone są w formule rozwiązywania zadań nawigacyjnych. Zadania są tak dobrane by spełniały wszystkie wytyczne PZŻ w zakresie egzaminu na patent Jachtowego Sternika Morskiego. Ze względu na specyfikę zajęć praktycznych (indywidualna praca na mapach) liczba uczestników jest ograniczona i o zapisach decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizator zapewnia materiały szkoleniowe i przybory nawigacyjne.

Program zajęć obejmuje dwa dni szkoleniowe, łącznie osiem godzin lekcyjnych.

 

Zajęcia odbywają się popołudniami od godziny 17.00 do 21.00 w Bełchatowie w siedzibie SITG na ul. Kolejowej 41.

Organizatorem szkolenia jest Klub Żeglarski „Abordaż” oraz Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego przy SITG Oddział Bełchatów.

Zajęcia poprowadzi kapitan jachtowy i instruktor żeglarstwa Tadeusz Markiewicz.

 

Koszty szkolenia:

Osoby dorosłe – 200 zł

Osoby legitymujące się patentem żeglarskim – 180 zł

Młodzież ucząca się i studenci – 160 zł

 

Zapisy:

Drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lub w Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. (44) 633 31 51 | tel. kom. 797 579 387

 

Płatność przelewem na konto:

PKO BANK POLSKI 68 1440 1257 0000 0000 0225 7963

W tytule płatności proszę wpisać: „Warsztaty nawigacyjne”

 

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w warsztatach.

Ahoj!